SULTAŞA OTEL
  • GİRİŞ

  • ÇIKIŞ

  • KİŞİ SAYISI

  • ÇOCUK SAYISI

  • Fiyat bilgisi için lütfen formu doldurunuz

SULTAŞA

Satış Sözleşmesi

SATICI FİRMA
SULTAŞA OTEL. Bundan sonra kısaca “OTEL” olarak adlandırılacaktır.

SATICI FİRMANIN WEB SİTESİ
www.sultasaotel.com

SATIŞA KONU OLAN ÜRÜN
www.sultasaotel.com internet sitesi üzerinden satılan tüm ürünler

SATICI FİRMA ADRESİ
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, MERSİN / TÜRKİYE

SATICI FİRMA TELEFONU
Tel: +90 324 3412000 / Faks: +90 324 3412270

MÜŞTERİ
Bu sözleşme hükümleri çerçevesinde sultasaotel.com internet adresinden ürün satın alan gerçek veya tüzel kişi. Bundan sonra kısaca “MÜŞTERİ” olarak adlandırılacaktır.

VERGİ
Satışı yapılan tüm ürünlere KDV ilave edilecektir. Vergi hariç (Tax Free) satış yapılmaz.

ÜYE BİLGİLERİ
Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için adres, sabit telefon numarası ve şirketler için vergi numarası-vergi dairesi girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluklardan dolayı gereklidir.

FİYAT POLİTİKASI
İnternet sitemizden satılan tüm ürün fiyatlarında değişiklik yapma hakkı OTEL (sultasaotel.com)de saklıdır.

OTEL, bu değişiklerden dolayı sorumlu tutulamaz. Yazım hataları istisnadır.

ÜRÜN STOKLARI
sultasaotel.com Internet sitesinde teşhirde olan bütün ürünlerden stok tutmaktadır. Ancak stokta kalmayan ürünler için ürün görseli altında bildirim yapılacaktır.

SİPARİŞİN ALINMASI
Üyeliği onaylanmış olan MÜŞTERİ, OTEL’e Internet kanalı ile siparişini bildirecektir. Ancak onay eposta yazısı müşteriye gönderilene kadar sipariş onaylanmamış sayılacaktır. Onay maili MÜŞTERİ ‘ye ulaştıktan sonra sipariş geçerlilik kazanacaktır.

ÖDEME İŞLEMLERİ
MÜŞTERİ internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir. OTEL zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir. OTEL, MÜŞTERİ’nin ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür.

ÜRÜNLERİN SEVKİYATLARI
OTEL, ürün siparişi ve ödemesi tamamlanan tüm ürünleri en geç 2 iş günü içerisinde hazır hale getirecek ve MÜŞTERİ’ye sevk edecektir. Ürünlerin sevkiyatı Türkiye Cumhuriyeti dâhilinde bilinen lojistik firmaları ile sağlanacaktır. Ürün sevkiyatını üstlenen lojistik firmalarından kaynaklanan gecikmelerden OTEL sorumlu değildir.

SEVKİYATLARIN ÜCRETLENDİRİLMESİ
OTEL, ürün sevkiyatları için MÜŞTERİ’den bedel talep etme hakkını saklı tutar. Ancak Internet sitesi üzerinde mutlaka MÜŞTERİ bilgilendirilecektir. MÜŞTERİ’nin tüm ödemelerini yapmasından sonra ek bir sevkiyat bedeli hiçbir surette çıkartılamaz.

ARIZA VE İADE İŞLEMLERİ
OTEL, bütün ürünlerini kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar OTEL tarafından incelendikten sonra ürün hatası söz konusu ise ürünün yenisi veya aynı tutarda farklı bir ürün MÜŞTERİ’ye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. OTEL gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi ya da aynı tutarda farklı bir ürün ile değiştirilecek ya da ürüne ödenmiş olan bedel iade edilecektir. GARANTİLİ ÜRÜNLER de ise garanti koşulları geçerli olacaktır. Azami tamir süresi 30 iş günüdür. MÜŞTERİ, ürünü orijinal ambalajında, garanti belgesi, faturası dâhil tüm evrakları ile OTEL a göndermelidir. Herhangi bir neden ile iade edilen ürünlerin müşteri hatası söz konusu değil ise kargo ücreti OTEL’e aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması önemlidir. Hatalı ürün, OTEL’e ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluğundadır.

DİĞER SÖZLEŞME MADDELERİ
1-
Tüketici aldığı ürünü fatura tarihini takiben 5 gün içerisinde açılmamış orijinal ambalajında tüm evrakları (fatura, garanti belgesi vs.) ile iade etme hakkına sahiptir. Ancak bu durumda iade edilecek ürünün hiçbir şekilde son kullanıcıya satışını engelleyecek durumların söz konusu olmaması gerekmektedir. Müşterinin ürün alımından cayması halinde tüm sevkiyat, sigorta ve banka komisyonlarını ve satıştan dolayı meydana gelen tüm zararları OTEL’e tazmin etmesi gerekmektedir.

2- OTEL internet sitesi üzerinde yer alan tüm ürün bilgileri ve fiyatları sürekli kontrol etmek zorundadır. Ancak her türlü duruma karşın dizgi veya hesaplama hatalarından kaynaklanan durumlarda OTEL sorumlu değildir.

3- Sözleşmenin onaylandığı tarihte var olmayan, ancak daha sonra meydana gelen ve sözleşmenin taraflarından bir ya da ikisinin sorumluluklarını yerine getirmesini engelleyen durumlar (Doğal Afet, Savaş, Terör, Grev vb.) mücbir sebep olacaktır. Bu durumda mücbir sebepten etkilenen taraf, diğer tarafa durumu yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların sözleşme hükümlerini yerine getirme hükümlülükleri bulunmamaktadır. Mücbir sebebin 10 gün içerisinde ortadan kalkmaması halinde tarafların her birinin tek taraflı olarak sözleşmeyi feshetme hakkı saklıdır.

4- OTEL’in Internet sitesinden ürün alan tüm MÜŞTERİ’ler, sözleşmede yer alan maddelerin tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

UYGULANMASI
Sözleşme hükümleri her iki tarafı da bağlayan hükümler içermekte olup, bir tarafın sözleşme hükümlerine uymaması, diğer tarafın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır.

SÖZLEŞMENİN BAŞLAMASI
Bu sözleşme, MÜŞTERİ’nin OTEL internet sitesi üzerinden siparişini tamamlaması ile başlar. MÜŞTERİ tarafından ödeme işleminin henüz tamamlanmaması, sözleşme hükümlerini ortadan kaldırmaz.

SULTAŞA OTEL

SULTAŞA OTEL

Ayrıcalıklı Hizmetleri
SULTAŞA OTEL - AYRICALIKLI HİZMETLER
SULTAŞA OTEL - AYRICALIKLI HİZMETLER
SULTAŞA OTEL - AYRICALIKLI HİZMETLER
SULTAŞA OTEL - AYRICALIKLI HİZMETLER